Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 603960
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser SOKÓŁ jest serem dojrzewającym typu szwajcarskiego. Tradycja dobrego smaku sera SOKÓŁ kultywowana przez Mlekovitę od 1993 r. uwidacznia się w unikalnej recepturze i wyrazistym słodkawo-orzechowym smaku. Nazwa nawiązująca do jednego z najszlachetniejszych polskich ptaków podkreśla polskość, wyjątkowe walory i wysoką jakość produktu. Ser SOKÓŁ jest skoncentrowanym źródłem składników odżywczych: łatwo przyswajalnego białka i wapnia (100 g sera pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania na wapń). Idealny na kanapki, deskę serów, do tostów i innych zastosowań kulinarnych. Wygodne opakowanie z funkcją otwórz – zamknij pozwala dłużej cieszyć się oryginalnym smakiem i świeżością sera.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Szwajcarski |
| Gatunek sera | Havarti |
| Forma | W plastrach |
| Smak | |
| Składniki | Mleko, sól, stabilizator-chlorek wapnia, kultury bakterii. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 334 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1387 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 800 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 10 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: