Mleko początkowe HIPP 1 BIO COMBIOTIK 550g
Wystaw opinię o produkcie
HiPP 1 BIO COMBIOTIK® z unikalnym połączeniem:
PRAEBIOTIK®
PROBIOTIK® kultury bakterii kwasu mlekowego (L. fermentum) pierwotnie pozyskane z mleka matki. Pokarm kobiecy zawiera bardzo różnorodne kultury bakterii - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety.
Zawiera METAFOLIN®
DHA: nalezy do kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3.
Zawiera DHA (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczacym wszystkich preparatów do poczatkowego zywienia niemowlat).
Wyłacznie laktoza – jedyny rodzaj weglowodanów w składzie. Mleko moze byc podawane w takiej ilosci i tak czesto, jak domaga sie tego dziecko, podobnie jak w przypadku karmienia piersia.
Inspirowane natura, opracowane naukowo
W harmonii z natura – od 30 lat najlepsze składniki ekologiczne w naszej wyjatkowej jakosci HiPP BIO.
Produkt z certyfikatem ekologicznym.
Znak HiPP BIO to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej – jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 727899
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Dla dzieci w wieku | Początkowe |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 550 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Odtłuszczone mleko*, serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, oleje roślinne* (palmowy?, rzepakowy*, słonecznikowy*), laktoza*, galaktooligosacharydy* z laktozy*, olej rybi?, chlorek potasu, olej z m. alpina, cholina, cytrynian sodu, l-fenyloalanina, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, selenian sodu (iv), siarczan cynku, węglan wapnia, siarczan magnezu, l-tryptofan, l-histydyna, siarczan żelaza (ii), jodan potasu, stabilizator – kwas mlekowy, witamina c, kultury bakterii kwasu mlekowego (limosilactobacillus fermentum hereditum®2), witamina e, niacyna, kwas pantotenowy, siarczan manganu, siarczan miedzi (ii), witamina a, witamina b1, witamina b6, metafolin® (l-metylofolian wapnia), witamina k, witamina d, biotyna, witamina b12. *z rolnictwa ekologicznego ? zawiera dha (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczacym wszystkich preparatów do poczatkowego zywienia niemowlat) ? limosilactobacillus fermentum cect5716 ?olej palmowy ze zrównoważonych upraw ekologicznych, certyfikowanych przez niezależne jednostki kontrolne metafolin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy merck kgaa, darmstadt, niemcy |
| Smak | (original) |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 27 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| FSC - Data ważności certyfikatu | 2028-02-26 |
| FSC - Forest Stewardship Council | 1 |
| FSC - Numer certyfikatu | FSC® TT-C0C-002309 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: HiPP Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Giełdowa 1Kod pocztowy i miasto: 01-211 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | HiPP 1 BIO COMBIOTIK® z unikalnym połączeniem: PRAEBIOTIK® PROBIOTIK® kultury bakterii kwasu mlekowego (L. fermentum) pierwotnie pozyskane z mleka matki. Pokarm kobiecy zawiera bardzo różnorodne kultury bakterii - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety. Zawiera METAFOLIN® DHA: nalezy do kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3. Zawiera DHA (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczacym wszystkich preparatów do poczatkowego zywienia niemowlat). Wyłacznie laktoza – jedyny rodzaj weglowodanów w składzie. Mleko moze byc podawane w takiej ilosci i tak czesto, jak domaga sie tego dziecko, podobnie jak w przypadku karmienia piersią. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 360 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: