Mleko następne HIPP 2 BIO COMBIOTIK 550g
Wystaw opinię o produkcie
Mleko następne HiPP 2 BIO COMBIOTIK® z unikalnym połączeniem:
Galaktooligosacharydy (GOS) z ekologicznej laktozy. Laktoza stanowi główne źródło węglowodanów w pokarmie kobiecym. GOS jest więc również obecny w mleku matki.
kultury bakterii kwasu mlekowego (L. fermentum) pierwotnie pozyskane z mleka matki. Pokarm kobiecy zawiera bardzo różnorodne kultury bakterii - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety.
METAFOLIN®: źródło folianów na wzór mleka mamy.
Witaminy A, C i D: wspierają układ odpornościowy.
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) z grupy Omega-3: ważny dla prawidłowego rozwoju narządu wzroku u niemowląt. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 100 mg DHA dziennie.
Kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3: ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych.
Mleko HiPP 2 BIO COMBIOTIK®, zgodnie z przepisami prawa regulującymi skład
mleka dla niemowląt, zawiera witaminy A, C i D oraz kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas alfa-linolenowy (ALA).
Produkcja ekologiczna i najwyższa jakość HiPP
Produkt z certyfikatem ekologicznym.
Znak HiPP BIO to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej – jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 705785
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 550 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Odtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy?, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy*z laktozy*, olej rybi?, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, chlorek potasu, selenian sodu (iv), l-tyrozyna, siarczan cynku, l-tryptofan, cytrynian sodu, węglan wapnia, węglan magnezu, witamina c, siarczan żelaza (ii), stabilizator – kwas mlekowy, l-cystyna, jodan potasu, niacyna, kultury bakterii kwasu mlekowego (limosilactobacillus fermentum hereditum®?), witamina e, siarczan manganu, kwas pantotenowy, siarczan miedzi (ii), witamina a, witamina b1, witamina b6, metafolin® (l-metylofolian wapnia), witamina k, witamina d, biotyna. *z rolnictwa ekologicznego ? zawiera dha – dla rozwoju narządu wzroku ? limosilactobacillus fermentum cect5716 ?olej palmowy ze zrównoważonych upraw ekologicznych, certyfikowanych przez niezależne jednostki kontrolne metafolin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy merck kgaa, darmstadt, niemcy |
| Smak | (original) |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 27 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| FSC - Data ważności certyfikatu | 2028-02-26 |
| FSC - Forest Stewardship Council | 1 |
| FSC - Numer certyfikatu | FSC® TT-C0C-002309 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: HiPP Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Giełdowa 1Kod pocztowy i miasto: 01-211 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Mleko następne HiPP 2 BIO COMBIOTIK® z unikalnym połączeniem: Galaktooligosacharydy (GOS) z ekologicznej laktozy. Laktoza stanowi główne źródło węglowodanów w pokarmie kobiecym. GOS jest więc również obecny w mleku matki. kultury bakterii kwasu mlekowego (L. fermentum) pierwotnie pozyskane z mleka matki. Pokarm kobiecy zawiera bardzo różnorodne kultury bakterii - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety. METAFOLIN®: źródło folianów na wzór mleka mamy. Witaminy A, C i D: wspierają układ odpornościowy. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) z grupy Omega-3: ważny dla prawidłowego rozwoju narządu wzroku u niemowląt. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 100 mg DHA dziennie. Kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3: ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych. Mleko HiPP 2 BIO COMBIOTIK®, zgodnie z przepisami prawa regulującymi skład mleka dla niemowląt, zawiera witaminy A, C i D oraz kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas alfa-linolenowy (ALA). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 360 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: