Mleko do kawy 3,2% 0,5 l Piątnica X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 843339-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
W spienianiu nie ma sobie
równych: wszystko dzięki
wysokiej zawartości białka
(3,4 g w 100 ml). I nie dość,
że podnosi walory smakowe
każdej kawy, to jest też
idealnym rozwiązaniem do
latte art - pozwala uzyskać
gładką i kremową teksturę
spienionego mleka. Produkt
świetnie nadaje się zatem do
przyrządzania pysznej kawy
we własnym domu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mleko surowe |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 3,2 % |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | Do kawy |
| Składniki | mleko |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,64 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 61 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 256 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 121 mg/100ml |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: