Polmlek Mleko koneckie 3,5% 1l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 663725-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mleko Koneckie Polmlek ma bardziej smak i teksturę w porównaniu do mleka UHT. Jest to związane z łagodniejszym procesem pasteryzacji, który lepiej zachowuje oryginalne cechy mleka.
Spośród wszystkich rodzajów mleka w smaku jest najbardziej zbliżone do mleka surowego, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa do spożycia, gwarantowanego przez proces pasteryzacji w niskiej temperaturze.
Jest bogate w białko, wapń, witaminy A, D, B2 i B12. Proces pasteryzacji, któremu jest poddawane, nie wpływa znacząco na te wartości.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mleko surowe |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 3,5 % |
| Typ produktu | Homogenizowany, Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | do bezpośredniej konsumpcji |
| Składniki | mleko krowie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Zielona 11 Kod pocztowy i miasto: 26-200 Końskie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu opakowania przechowywać w temperaturze od 0°C do +8°C. Spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 62 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 260 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: