Minions Żelki o smaku owocowym 50 szt 900 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 250225_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żelki z nadzieniem
Parametry produktu
| Smak | Owocowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 900 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, dekstroza, żelatyna, zagęszczony sok z jabłko, kwasy: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, cytryniany sodu; aromaty, olej kokosowy, substancja glazurująca: wosk carnauba; barwnik: tartrazyna, błękit brulantowy fcf. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eco- consulting quality standards sp. zo.o. ulica i numer: bielska 165 kod pocztowy i miasto: 43-400 cieszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 336 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1428 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 32,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 77,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: