BOMBI lizaki roksowe w tubie 150 x 8 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 386191_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kolorowe lizaki deseniowe o owocowym smaku. 150 szt lizaków 8g w tubie. Waga tuby 1,2 kg.
Parametry produktu
| Typ | Lizaki |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowe |
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 1,2 kg |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty (owocowe), barwniki (kurkumina, koszenila, indygotyna, błękit brylantowy FCF, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, węgiel roślinny). |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: I.D.C Polonia S.A. Ulica i numer: Bartnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 35 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 374 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1567 kJ |
| Wielkość porcji | 8 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,45 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 91 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: