'Miłosław&Makłowicz Arcyipa 500 ml butelka zwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Pochodzenie i jakość składników są dla mnie arcyważne.
Piwowarzy z Browaru Fortuna w Miłosławiu myślą
podobnie, dlatego szybko doszliśmy do konkluzji, że
najlepsze mandarynki rosną w Dalmacji. Zakasali rękawy
i uwarzyli piwo ArcyIPA, wyśmienity trunek aż z pięcioma
odmianami chmielu i nutą chorwackich mandarynek!
Robert Makłowicz
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 947309
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Jasne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Chmiel, Cytrusowy |
| Zawartość alkoholu | 4,2 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, słód jęczmienny pilzneński, pszenica, płatki owsiane, chmiel: hallertau blanc, odmiany eksperymentalne od polish hops, elixir, mandarina bavaria; sok z mandarynek z dalmacji (1%), drożdże |
| Wysokość kaucji | 0,6 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Browar Fortuna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.Ulica i numer: Wrzesińska 24Kod pocztowy i miasto: 62-320 Miłosław PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 12,2 % wag. |
| IBU (International Bitterness Units) | 3 - piwa z wyrazistą goryczką np. pilznery, ESB, pale ale |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: