'Piwo Budweiser Original 500ml butelka bezzwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Jasne piwo dolnej fermentacji produkowane z morawskiego słodu i żateckiego chmielu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 634819
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jasne piwo dolnej fermentacji produkowane z morawskiego słodu i żateckiego chmielu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne |
|---|---|
| Smak podstawowy | |
| Zawartość alkoholu | 5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Skład | woda, słód jęczmienny, chmiel |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: martin sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: obrońców poczty gdańskiej 95 kod pocztowy i miasto: 42-400 zawiercie pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: