Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 104418
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Napój mleczny z czekoladą Milka o smaku truskawkowym. Produkt UHT.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 220 ml |
| Smak | Czekoladowy, Mleczny, Truskawkowy |
| Działanie | Chłodzące, Odprężające |
| Składniki | Składniki: mleko (87 %), cukier (5 %), czekolada 2 % (cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (mleko), bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny sojowe), pasta z orzechów laskowych, aromat), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,9 %), stabilizatory (karagen, guma gellan), aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2028-05-01 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 47 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 81 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 342 kJ |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 11,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: