Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 211752
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Zaspokój swoje słodkie zachcianki odprężająco, czekoladowym napojem mlecznym Milka Caramel. To idealne połączenie, delikatnej czekolady Milka, aksamitnego mleka oraz słodkiego karmelu. Ten wyśmienity napój to nic innego jak harmonijne połączenie gładkości czekolady z nutą aromatycznego karmelu. Podaruj sobie chwilę przyjemności.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 220 ml |
| Smak | Mleczny, Czekoladowy, Karmelowy |
| Działanie | Chłodzące, Odprężające |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 1,75 % (87 %), cukier (5 %), czekolada (cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny sojowe), pasta z orzechów laskowych, aromat)(2 %), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,9 %), stabilizatory (guma gellan, karagen), aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-08-05 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Dnv-coc-001508 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2025-05-01 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Milka caramel to idealne połączenie, delikatnej czekolady milka, aksamitnego mleka oraz słodkiego karmelu. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Najlepiej pij schłodzone. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem delikatnie wstrząśnij. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 81 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 340 kJ |
| Wielkość porcji | 220 ml |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E418 Guma gellan, E407 Karagen |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Stabilizator |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Zapach i smak mleka czekoladowego z nutą karmelu, konsystencja płynna, nieco gęstsza niż mleko, kolor brązowy, jednorodny płyn po wstrząśnięciu |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: