Mentos guma do żucia z witaminami o smaku owoców cytrusowych 50g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET878789_22-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Guma o smaku owoców cytrusowych z witaminami (bez cukru)
Parametry produktu
| Typ | Gumy w drażetkach |
|---|---|
| Rodzaj | Orzeźwiające, Owocowe, Z nadzieniem |
| Smak | Cytrusowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | substancje słodzące (ksylitol, sorbitole, maltitole, mannitol, aspartam, sukraloza, acesulfam K), baza gumowa, aromaty, maltodekstryna, kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), skrobia, stabilizator (glicerol), witamina C (L-askorbinian sodu), emulgatory (lecytyny (z soi), estry sacharozy i kwasów tłuszczowych), sok owocowy w proszku (pomarańczowy, grejpfrutowy, cytrynowy) (0,28%)*, substancja zagęszczająca (guma celulozowa), przeciwutleniacz (E321), substancja glazurująca (wosk carnauba), barwnik (ekstrakt z papryki), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), koncentraty (z czarnej porzeczki, z jabłka, z rzodkwi), witamina B12 (cyjanokobalamina). * Odpowiada 3% soku owocowego. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 864 op. zb. (DU) |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamina C, witamina B6, witamina B12 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 183 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 765 kJ |
| Wielkość porcji | 2 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 68 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina B12 | 7,8 ?g/100g |
|---|---|
| Pirydoksyna (witamina B6) | 4,4 mg/100g |
| Witamina C | 250 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 312,5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera źródło fenyloalaniny |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: