Bezglutenowe wafelki z kremem z orzechów laskowych 63g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET416664_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Noccioli to bezglutenowe wafelki z kremem z orzechów laskowych. Idealne jako dodatek do kawy czy herbaty. Duża porcja energii.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 63 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Cukier , orzechy laskowe 17% ( orzechy laskowe , masa z orzechów laskowych ), olej palmowy , niskotłuszczowe kakao w proszku , mąka kukurydziana , mleko odtłuszczone w proszku , skrobia ziemniaczana , emulgator: lecytyna sojowa ; sól , aromaty , substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu ; substancja zagęszczająca: guma guar ; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | CUK?G?039 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kuchnie Świata S.A. Ulica i numer: Gdańska 34 Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 285 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 24,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 326 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2164 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1364 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 17,6 g |
| Cukry | 39 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: