Melvit Płatki ryżowe błyskawiczne 500g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 144983
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Płatki ryżowe błyskawiczne to ziarna ryżu, które zostały poddane działaniu pary wodnej, suszeniu, a następnie prasowaniu.
Dzięki tym procesom, czas gotowania płatków, został znacznie skrócony, a cenne wartości odżywcze zostały zachowane.
To idealna propozycja na dodające energii i nie obciążające układu pokarmowego śniadanie lub kolację.
Płatki ryżowe charakteryzują się niską zawartością tłuszczu i są lekkostrawne, dlatego doskonale nadają się dla dzieci i osób starszych.
Płatki ryżowe świetnie smakują z malinami, truskawkami i innymi owocami. Bardzo często dodawane są do ciasteczek, batonów, ciast. Można z nich przyrządzić pyszną zupę mleczną, niektórzy wykorzystują płatki do zagęszczania sosów i gulaszy.
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Smak | naturalny |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | 100% płatki ryżowe błyskawiczne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Kambodża |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: melvit s.a. ulica i numer: grójecka 194/91 kod pocztowy i miasto: 02-390 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1512 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość błonnika | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: