Go On Owsianka Proteinowa z Orzechami w Kubeczku 65g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 227983
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sante Go On Owsianka Proteinowa z Orzechami 65 g to połączenie delikatnych płatków owsianych z chrupiącymi kawałkami orzechów. Została ona stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie sycące i smaczne posiłki w wygodnej formie. Jest to idealna opcja na śniadanie lub szybką przekąskę w ciągu dnia.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 65 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 51,2 % pełnoziarniste płatki owsiane, 20,5 % izolat białek mleka, 15 % mleko w proszku odtłuszczone, cukier, 6% orzechy ( orzechy laskowe, migdały), aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1637 kJ |
| Zawartość białek | 30 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,6 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: