Melvit Płatki owsiane błyskawiczne 1kg XL
Wystaw opinię o produkcie
Płatki Owsiane Błyskawiczne otrzymywane są z oczyszczonych i polerowanych ziaren owsa, które zostają poddane obróbce hydrotermicznej, dzięki czemu zachowują świeżość, smak i cenne wartości odżywcze. Ostatnim etapem jest krojenie zgniecionych ziaren.
Właściwości płatków owsianych błyskawicznych są niezliczone zawierają pełnowartościowe białko, które pomaga budować tkankę mięśniową i przyśpiesza przemianę materii.
Polecane są osobom mającym problemy z trawieniem, ze względu na zawarty w nich błonnik, który działa osłaniająco na przewód pokarmowy.
Witamina B występująca w płatkach wspomaga pamięć i koncentrację, natomiast magnez i żelazo, przeciwdziałają zmęczeniu i rozdrażnieniu.
Błyskawiczna owsianka obniża poziom złego choresterolu i chroni organizm przed powstawaniem zakrzepów dzięki nienasyconym kwasom tłuszczowym.
Płatki są nie tylko zdrowe i pożywne, to przede wszystkim szybkie w przygotowaniu śniadanie – wystarczy zalać je wodą, sokiem lub jogurtem i gotowe!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 776513
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Płatki Owsiane Błyskawiczne otrzymywane są z oczyszczonych i polerowanych ziaren owsa, które zostają poddane obróbce hydrotermicznej, dzięki czemu zachowują świeżość, smak i cenne wartości odżywcze. Ostatnim etapem jest krojenie zgniecionych ziaren.
Właściwości płatków owsianych błyskawicznych są niezliczone zawierają pełnowartościowe białko, które pomaga budować tkankę mięśniową i przyśpiesza przemianę materii.
Polecane są osobom mającym problemy z trawieniem, ze względu na zawarty w nich błonnik, który działa osłaniająco na przewód pokarmowy.
Witamina B występująca w płatkach wspomaga pamięć i koncentrację, natomiast magnez i żelazo, przeciwdziałają zmęczeniu i rozdrażnieniu.
Błyskawiczna owsianka obniża poziom złego choresterolu i chroni organizm przed powstawaniem zakrzepów dzięki nienasyconym kwasom tłuszczowym.
Płatki są nie tylko zdrowe i pożywne, to przede wszystkim szybkie w przygotowaniu śniadanie – wystarczy zalać je wodą, sokiem lub jogurtem i gotowe!
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Smak | |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Płatki owsiane błyskawiczne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 13 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 59 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 369 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 369 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1556 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1156 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: