Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 478638
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Płatki owsiane błyskawiczne to produkt łączący w sobie wysoką jakość z szybkością przygotowania, dzięki starannie dopracowanemu procesowi produkcji. Wszystko zaczyna się od starannie wyselekcjonowanych ziaren owsa, które są najpierw oczyszczane, a następnie łuskane, by usunąć zewnętrzną łupinę. Kolejny etap to parowanie ziaren czyniący je bardziej miękkimi oraz gotowymi do walcowania.
W procesie walcowania ziarna są spłaszczane, co nadaje płatkom ich charakterystyczny kształt i sprawia, że są one cieńsze. To właśnie dzięki temu błyskawiczne płatki owsiane tak szybko wchłaniają wodę czy mleko, pozwalając na ich ekspresowe przygotowanie. Ostatnim krokiem jest delikatne suszenie płatków, aby zapewnić ich długotrwałą świeżość bez dodatku konserwantów.
Bogactwo składników odżywczych
Płatki owsiane błyskawiczne są idealne dla aktywnych i dbających o zdrowie, oferując wysokiej jakości białko dla mięśni i szybkiego metabolizmu. Bogate w błonnik, wspomagają trawienie i układ pokarmowy, a zawarte minerały i witaminy B redukują zmęczenie, poprawiają koncentrację oraz chronią serce dzięki zdrowym tłuszczom.
Oprócz walorów odżywczych, płatki błyskawiczne owsiane wyróżniają się wyjątkowym smakiem, który zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Są doskonałą bazą do tworzenia różnorodnych, smakowitych posiłków – od klasycznej owsianki, po bardziej wyszukane desery i smoothie bowls. Dzięki swojej delikatnej strukturze owsianka z płatków błyskawicznych jest niezwykle kremowa, a zarazem sycąca. Dodatkowo można ją wzbogacić o owoce, miód czy cynamon, co pozwala na niekończącą się zabawę smakami.
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Smak | |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Składniki | 100% płatki owsiane błyskawiczne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: melvit s.a. ulica i numer: grójecka 194/91 kod pocztowy i miasto: 02-390 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 13 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 59 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 369 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 369 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1556 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1556 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: