Elovena Gluten Free Płatki Owsiane Jumbo 500 g. Produkt bezglutenowy
Wystaw opinię o produkcie
Bezglutenowe płatki owsiane nadaje się do wszechstronnego użycia jako płatki śniadaniowe, składniki wypieków lub panierka do dań mięsnych i warzywnych.
1 % Płatki owsiane z pełnego ziarna są bogatym źródłem błonnika w postaci BETAGLUKANU, który powaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 576762
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Bezglutenowe płatki owsiane nadaje się do wszechstronnego użycia jako płatki śniadaniowe, składniki wypieków lub panierka do dań mięsnych i warzywnych.
100 % Płatki owsiane z pełnego ziarna są bogatym źródłem błonnika w postaci BETAGLUKANU, który powaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu.
Parametry produktu
| Typ | Zwykłe |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Smak | |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | płatki z pełnego ziarna owsa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Finlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | FI-003-010 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Raisio Sp. z o. o. Ulica i numer: ul. Puławska 303 Kod pocztowy i miasto: 02-785 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 370 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 148 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1557 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 623 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 32 %RWS |
|---|---|
| Magnez | 130 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 35 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,4 mg/100g |
| Cynk | 3,2 mg/100g |
| Żelazo | 5,1 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 36 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: