Mandarynki w zalewie 2650ML Giana
Wystaw opinię o produkcie
Mandarynki w zalewie 2650ML Giana
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 563211
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mandarynki w zalewie 2650ML Giana
Parametry produktu
| Rodzaj | Owoce w puszce |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne, Mandarynki |
| Zawartość netto | 2,65 kg |
| Składniki | mandarynki, woda, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, stabilizator chlorek wapnia |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,5 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,8 kg |
| Pojemność | 2650 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Giana Sp. z o o Ulica i numer: Nowa 23 lok. 215 Kod pocztowy i miasto: 05-500 Piaseczno PL |
| Krótki opis marketingowy | Mandarynki w syropie 2650ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 255 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 61 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Cukry | 15,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: