DOLE Koktajl owocowy 3005g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1071713
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Koktajl owocowy marki Dole to doskonały sposób na urozmaicenie wielu potraw i deserów. Produkt można wykorzystać jako składnik m.in. sałatek, egzotycznych dań i sosów, a także lodowych deserów i ciast. Jego słodki i aromatyczny smak doda każdej potrawie wyjątkowego i oryginalnego charakteru.
Parametry produktu
| Rodzaj | Owoce w puszce, W kawałkach |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ananasy, Papaja, Mieszanka wieloowocowa |
| Zawartość netto | 3,01 kg |
| Składniki | Owoce w zmiennych proporcjach (ananas, czerwona i żółta papaja, gujawa), woda, cukier, koncentrat soku z marakui, regulator kwasowości, kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Filipiny |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,83 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3,36 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 3,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vog polska sp. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 8 kod pocztowy i miasto: 96-100 skierniewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce w szklanym lub plastikowym pojemniku. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 73 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 305 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: