Malwa Herbatka owocowa aromatyzowana z maliną 100g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5902781000307
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 349748
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Herbaty z pasją.
przyjemność.
Smak natury.
Odkryj piękno natury - Wybierz to co najlepsze!
Korzystając z inspiracji Natury i jej mądrości, na bazie owoców i ziół tworzymy z pasją wyjątkowe herbaty o niepowtarzalnych bukietach smakowych. Dokładamy wszelkich starań, aby wybierać najbardziej wartościowe i najlepsze składniki, które gwarantują najwyższą jakość naszych produktów i zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta smakoszy. Pozwól by bogaty aromat i niepowtarzalny smak naszych herbat sprawił wiele przyjemności i umilił każdą Twoją chwilę.
Parametry produktu
| Typ | Sypka |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Malinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Kwiat hibiskusa, owoce: jabłka, aronii, jarzębiny, dzikiej róży, maliny (nie mniej niż 5%), bzu czarnego, aromat, liść maliny 1% |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Egipt |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MALWA TEA Wojciech Fabisiak Ulica i numer: Dworcowa 30E Kod pocztowy i miasto: 66-433 Lubiszyn PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 8 - 10 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu w szczelnie zamkniętym opakowaniu z dala od obcych zapachów. Chronić od |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do filiżanki wsypać 1 łyżeczkę (ok. 2g) kwiatów hibiskusa, zalać (200ml) świeżo zagotowaną wodą, parzyć przez 8-10 minut. Oddzielić napar od kwiatów. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: