Makaron z białej kukurydzy krajanka (filini) BEZGL. BIO 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901902004743
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Makaron Bartolini Bezglutenowy z białej kukurydzy
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym (maksymalnie 25°C). z dala od źródeł ciepła i promieni słonecznych.
Składniki
100% ekologiczna mąka z białej kukurydzy (bezglutenowa)
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1493/352 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 79 g |
| Cukry | 0.6 g |
| Błonnik | 1.8 g |
| Białko | 6.6 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: