Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901902004750
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Makaron Bartolini Eko Bezglutenowy ryżowy
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym (maksymalnie 25°C). z dala od źródeł ciepła i promieni słonecznych.
Składniki
100% ekologiczna mąka z białego ryżu (bezglutenowa)
Możliwe alergeny
SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1499/353 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 77.5 g |
| Cukry | 0.4 g |
| Błonnik | 1.5 g |
| Białko | 8.1 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: