Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901902004620
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bezglutenowy makaron gryczany o wyjątkowy produkt dla miłośników zdrowej żywności. Ten makaron został wyprodukowany z wyłącznie składników, bez użycia pestycydów czy sztucznych dodatków. Jest to makaron w formie rurek, które świetnie komponują się z różnymi sosami i składnikami. Co ważne, jest on w 100% bezglutenowy, co sprawia, że może być spożywany przez osoby z nietolerancją glutenu. Makaron gryczany to doskonały wybór dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i cenią smak autentycznych, organicznych produktów.
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym
Składniki
100% ekologiczna mąka gryczana (bezglutenowa)
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1525/360 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.3 g |
| Węglowodany | 67 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | 5.3 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: