Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908259954257
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bio makaron orkiszowy JEŻYKI bez dodatku jaj i soli.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka z pszeicy orkisz* (100%), woda *z rolnictwa ekologicznego
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1484/350 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 71.7 g |
| Węglowodany | 0.5 g |
| Błonnik | 2.2 g |
| Białko | 11.7 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: