Maestro vital- chleb wieloziarnisty BEZGL. 350 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698011065
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Pożywny i bogaty w błonnik, idealny dla osób ceniących zdrową dietę bez glutenu. Wyjątkowe połączenie pełnych ziaren i starannie dobranych składników nadaje mu pełny smak i chrupiącą strukturę. Doskonały wybór na każdą porę dnia – , zdrowy i sycący!
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miesjcu
Składniki
zakwas 25%(mąka ryżowa, woda), skrobia kukurydziana, woda, mąka ryżowa, nasiona słonecznika 6,5%, siemię lniane 6,5%, błonnik z jabłka, mąka z quinoa 2,6%, ekstrakt z jabłek, drożdże, mąka z sorgo 2,4%, olej słonecznikowy, zagęszczacz: hydroksypropylometyloceluloza, mąka kasztanowa 1,0%, sól, cukier karmelizowany. BEZ LAKTOZY
Możliwe alergeny
ŁUBIN,SOJA
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1099/262 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 36 g |
| Cukry | 0.9 g |
| Błonnik | 8.8 g |
| Białko | 4.5 g |
| Sól | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: