Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698044506
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Przedstawiamy nasze Flatbreads – lżejszą, pozbawioną poczucia winy rozkosz, która zaspokoi Twoją ochotę na bezglutenowe kanapki. Te podpłomyki o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i łatwe w składaniu stanowią wszechstronne podłoże dla Twoich ulubionych składników. Idealne jako przekąska podczas aperitifu lub popołudniowej przerwy, zamieniają każdy posiłek w smaczne przeżycie bez poczucia winy. Ciesz się swobodą delektowania się każdym kęsem dzięki naszym pysznym i zdrowym podpłomykom.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda, mąka ryżowa, skrobia kukurydziana, bezglutenowa pełnoziarnista mąka OWSIANA, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; błonnik roślinny (psyllium), olej słonecznikowy, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, mąka gryczana, skrobia ryżowa, syrop glukozowy, mąka z soczewicy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; sól, kwas: kwas winowy ; substancje spulchniające: glukonodelta-lakton, wodorowęglan sodu; aromat.
Alergeny
OWIES
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SOJA
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1179/281 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 44 g |
| Cukry | 4.2 g |
| Błonnik | 8.7 g |
| Białko | 4.4 g |
| Sól | 1.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: