Lovela płyn do płukania tkanin 2 l X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 238591_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Płyn do płukania Lovela został stworzony specjalnie z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Jego łagodność dla skóry została potwierdzona badaniami dermatologicznymi. Ma delikatny zapach i sprawia, że ubranka stają się miękkie i przyjemne w dotyku.
Rekomendowany również dla osób dorosłych z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z AZS (atopowym zapaleniem skóry).
Cechy produkty:
- hipoalergiczny i delikatny,
- od 0 do 3 roku życia,
- nadaje ubrankom świeży zapach i miękkość,
- ułatwia prasowanie,
- przebadany dermatologicznie,
- delikatny dla skóry noworodków i małych dzieci,
- rekomendowany dla alergików.;
Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać produkt z dala od żywności i napojów.Nie połykać. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarskiej. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Pranie ręczne; Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | 5-15% kationowe środki powierzchniowo czynne, mniej niż 5%: kompozycja zapachowa, Benzisothiazolinone |
| Dozowanie | Brak danych |
| Zapach | Bezzapachowy |
| Waga jednostkowa brutto | 2,1 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 33 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 60 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/71/76/717675.pdf |
| Zagrożenie | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 2000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: