Bobini Baby Płyn do prania ubranek 1,8 l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 986727_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, mydło; kompozycja zapachowa, środki konserwujące (benzisothiazolinone, sodium pyrithione) |
| Dozowanie | 50ml/pranie |
| Dodatkowe właściwości | hipoalergiczny |
| Waga jednostkowa brutto | 1,8 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 25 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 50 ml |
| amfoteryczne środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| mydło | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/93/34/933445.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H302 działa szkodliwie po połknięciu. h315 działa drażniąco na skórę. h318 powoduje poważne uszkodzenie oczu. h319 działa drażniąco na oczy. h412 działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr. miele cosmed group s.a. ulica i numer: wielkopolska 3 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Zawartość nominalna | 1800 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: