Łosoś atlantycki 200g Suempol X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 601691-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt wędzony na zimno, plastrowany, bez skóry, waga 200g, zapakowany w warunkach próżniowych (Vacuum).
Parametry produktu
| Składniki | łosoś atlantycki (Salmo Salar) 97%, sól |
|---|---|
| Gatunek ryby | Łosoś norweski |
| Skóra | Bez skóry |
| Filetowanie | Filety |
| Sposób przetworzenia | Wędzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Norwegia |
| Temperatura przechowywania min - max | -2 - 4 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Salmo salar |
| Sposób wędzenia | na zimno |
| Stopień rozdrobnienia | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Suempol Sp. z o.o. Ulica i numer: Białostocka 69A Kod pocztowy i miasto: 17-100 Bielsk Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 170 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 709 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: