Kawior czarny Caviar Capelin & Herring Dalmare 75 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 257098-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Składniki | Składniki: 45% ikra gromadnika (mallotus villosus), 45% ikra śledzia (clupea harengus), sól, woda, barwniki (karmel amoniakalno-siarczynowy, czerń pn), stabilizator (guma ksantanowa), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (benzoesan sodu). |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Sposób przetworzenia | Owoce morza |
| Stopień rozdrobnienia | Perełki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Zawartość netto | 75 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 75 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Mallotus villosus, clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: contimax sa ulica i numer: partyzantów 12c kod pocztowy i miasto: 32-700 bochnia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 154 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: