Lipton Earl Grey Lemon herbata czarna (92 torebki)
Wystaw opinię o produkcie
Lipton Earl Grey Classic to doskonała kompozycja czarnych herbat z różnych ogrodów herbacianych świata. Powstała ze starannie wyselekcjonowanych młodych listków, charakteryzuje się głębokim, aromatycznym smakiem.
Idealna dla tych, którzy poszukują aromatycznej odmiany w chwilach relaksu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 990729
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 92 |
| Rodzaj | Earl grey |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 184 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | herbata czarna?, aromat, skórka cytryny (2,2%). ?Certyfikowane Rainforest Alliance. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Ekaterra PolandUlica i numer: Józefa Piusa Dziekońskiego 3Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 3 min |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: