Adalbert's Herbata czarna Earl Grey z Cytryną - SPEŁNIENIE 80g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 349325
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
SPEŁNIENIE Adalbert's Tea to poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. To chwile, w których możemy cieszyć się tym, co mamy – bez pośpiechu, po prostu delektując się chwilą. Bazą tej mieszanki jest liściasta cejlońska czarna herbata OP1, znana ze swojej aksamitnej struktury i bogatego aromatu. olejek bergamotki nadaje jej szlachetną cytrusową nutę, a dodatkowy akcent cytrusowy podkreśla świeżość i lekkość smaku. To prawdziwy Earl Grey w najlepszym wydaniu – klasyka smaku.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Cejlońska |
| Smak | Cytrynowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska premium op1 (96 %), aromat cytrusów (2%), olejek bergamotki (2%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Nie posiada wartości energetycznej | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: adalbert's sp. z o.o.sp.k. ulica i numer: al. wojska polskiego 34 kod pocztowy i miasto: 01-554 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do filiżanki wsypać 1 łyżeczkę herbaty i zalać wrzącą wodą (100 c) |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Spełnienie adalbert's tea to poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. to chwile, w których możemy cieszyć się tym, co mamy – bez pośpiechu, po prostu delektując się chwilą. bazą tej mieszanki jest liściasta cejlońska czarna herbata op1, znana ze swojej aksamitnej struktury i bogatego aromatu. olejek bergamotki nadaje jej szlachetną cytrusową nutę, a dodatkowy akcent cytrusowy podkreśla świeżość i lekkość smaku. to prawdziwy earl grey w najlepszym wydaniu – klasyka smaku. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: