Lindor Raspberry & Cream Cornet 200g
Wystaw opinię o produkcie
Praliny z czekolady mlecznej z delikatnie rozpływającym się nadzieniem o smaku malinowo-śmietankowym.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 119896
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Praliny z czekolady mlecznej z delikatnie rozpływającym się nadzieniem o smaku malinowo-śmietankowym.
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Malinowy, Śmietankowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (kokosowy, z nasion palmy), mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, bezwodny tłuszcz mleczny, śmietanka w proszku (1%), maliny w proszku (0,5%), emulgator: lecytyny (soja), aromaty, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty. może zawierać orzechy laskowe i inne orzechy. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32%, masa mleczna minimum 21%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt wrażliwy na temperaturę. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 622 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2582 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 34 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 47 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: