LINDOR Strawberry Cornet 200g SRP
Wystaw opinię o produkcie
Biała czekolada i trufle truskawkowe z delikatnie rozpływającym się nadzieniem śmietankowym
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 633355
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Biała czekolada i trufle truskawkowe z delikatnie rozpływającym się nadzieniem śmietankowym
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Truskawkowy, Śmietankowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy), mleko pełne w proszku, laktoza, śmietanka w proszku (1,1%), emulgator: lecytyny (soja), sproszkowane truskawki (0,2%), aromat, barwnik (czerwień buraczana), aromaty. może zawierać orzechy laskowe i inne orzechy. biała czekolada: masa kakaowa minimum 30%. masa mleczna minimum 20%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lindt & Sprungli Ulica i numer: Franciszka Klimczaka 1 Kod pocztowy i miasto: 02-797 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 630 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2617 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 35 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 44 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: