Lavazza Caffè Espresso CLASSICO kawa ziarnista 1000g
Wystaw opinię o produkcie
Kawa Lavazza Espresso 100% arabica jest mieszanką kilku odmian wysokogatunkowej arabiki pochodzących z południowo-amerykańskich plantacji o intensywnym, długo wyczuwalnym smaku. Szczególnie polecana konsumentom lubiącym zdecydowany mocny smak espresso jak również piękną piankę, długo utrzymującą się na powierzchni napoju. Kawa ta doskonale nadaje się do ekspresów ciśnieniowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 109785
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kawa Lavazza Espresso 100% arabica jest mieszanką kilku odmian wysokogatunkowej arabiki pochodzących z południowo-amerykańskich plantacji o intensywnym, długo wyczuwalnym smaku. Szczególnie polecana konsumentom lubiącym zdecydowany mocny smak espresso jak również piękną piankę, długo utrzymującą się na powierzchni napoju. Kawa ta doskonale nadaje się do ekspresów ciśnieniowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Espresso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | kawa ziarnista |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: orbico sp. z o.o. ulica i numer: salsy 2 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 10 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: