Kawa Davidoff Crema Intense 1000g ziarnista
Wystaw opinię o produkcie
Jakość w każdym łyku: Davidoff Crèma Intense. Ta wyjątkowa i harmonijna mieszanka zawiera wysokogatunkowe ziarna pochodzące z górzystych regionów Środkowej i Południowej Ameryki, które gwarantują filiżanki wyjątkowej kawy każdego dnia. Jej unikalny aromat, złoto-brązowa pianka i pełny smak stanowią prawdziwą rozkosz dla zmysłów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 995114
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jakość w każdym łyku: Davidoff Crèma Intense. Ta wyjątkowa i harmonijna mieszanka zawiera wysokogatunkowe ziarna pochodzące z górzystych regionów Środkowej i Południowej Ameryki, które gwarantują filiżanki wyjątkowej kawy każdego dnia. Jej unikalny aromat, złoto-brązowa pianka i pełny smak stanowią prawdziwą rozkosz dla zmysłów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Tchibo Warszawa Sp. z o.o. Ulica i numer: Dziekońskiego 3 Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 9 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: