Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 857232
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lampa stołowa Platinet PTL2021W z metalowym, półokrągłym kloszem, doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni czy holu. Kabel długości 150cm umożliwia ustawienie jej na szafce czy stoliku nocnym.
Parametry produktu
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinet s.a. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 48 kod pocztowy i miasto: 30-798 kraków pl |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj produktu | Lampa stołowa |
| Wymiary (SxWxG) | 25 x 42 x 25 cm |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie | 220-240 V |
| Maksymalna moc żarówki | 25 W |
| Stopień ochrony (IP) | 20 |
| Materiał wykonania | Metal |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | Nie dotyczy |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,01 PLN |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: