Lampka LED outdoorowa Platinet 4W z wbudowaną baterią PTL44B
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 878853
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lampka outdoorowa Led 4w Platinet jest modelem z wbudowaną baterią 4000mAh oraz IP44. Można ją stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki posiadanym 3 trybom światła (ciepły, zimny, mieszany) oraz regulacji natężenia świecenia pozwala na wykorzystywanie jej zarówno przy biurku podczas pracy i nauki, przy rodzinnych spotkaniach w ogrodzie czy tarasie w lub wieczorem podczas odpoczynku.
Parametry produktu
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Etykieta efektywności energetycznej | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/00/9/1200909.jpg |
| Klasa energetyczna | G |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinet s.a. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 48 kod pocztowy i miasto: 30-798 kraków pl |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj produktu | Lampka outdoorowa led |
| Wymiary (SxWxG) | 47 x 220 x 108 mm |
| Rodzaj gwintu | Nie dotyczy |
| Napięcie | nie dotyczy V |
| Maksymalna moc żarówki | 4 W |
| Stopień ochrony (IP) | 44 |
| Materiał wykonania | Metal |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | F |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,01 PLN |
| Temperatura barwowa | 3000-5500K K |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: