Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 900246
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lampka biurkowa Led 10W Platinet jest modelem w stylu retro. Idealnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Lampka LED PDL089 to doskonały wybór, który łączy ciekawy design z wysoką funkcjonalnością. Dzięki mocy 10W oraz 72SMD diodom oferuje jasne i równomierne światło, które nie męczy oczu, idealne do długotrwałej pracy czy nauki.
Parametry produktu
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 1,34 kg |
| Etykieta efektywności energetycznej | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/50/5/1250536.jpg |
| Klasa energetyczna | F |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinet s.a. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 48 kod pocztowy i miasto: 30-798 kraków pl |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj produktu | Lampka biurkowa led |
| Wymiary (SxWxG) | 16 x 36 x 32 cm |
| Rodzaj gwintu | Nie dotyczy |
| Napięcie | nie dotyczy V |
| Maksymalna moc żarówki | 10 W |
| Stopień ochrony (IP) | 20 |
| Materiał wykonania | Metal |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | G |
| Zużycie energii | 10 kWh/1000h |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,01 PLN |
| Temperatura barwowa | 3700-4200K K |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: