LOYD Grzaniec grzeszny malinowy 30 g
Wystaw opinię o produkcie
MOK_LOYD_GRZANIEC_GRZESZNY
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 270897
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tworząc ten rodzaj herbaty, poszukaliśmy składników, które będą nie lada pokusą dla zmysłów. Dlatego też nasz Grzaniec Grzeszny, zawiera aromatyczne nuty korzenne i przede wszystkim zniewalające swoimi walorami smakowymi - maliny.
To zasługa zmysłowej, ociekającej słodyczą maliny, która śmiało nadaje ton tej mocno rozgrzewającej herbacie.
Kiedy chcesz zafundować sobie chwile rozgrzewającego, malinowego relaksu.
Parametry produktu
| Liczba torebek | 10 |
|---|---|
| Rodzaj | Smakowa |
| Smak | Malinowy |
| Działanie | Relaksująca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbatka aromatyzowana 64,5% [w tym: kwiat hibiskusa, aromaty, cynamon, liść jeżyny (Rubus suavissimus), korzeń lukrecji, goździki, regulator kwasowości – kwas jabłkowy], preparat suszu owocowego 35,5% [w tym: jabłko, malina 19,7%, skórka słodkiej pomarańczy, suszony sok z malin 5,6% (maltodekstryna, koncentrat soku z malin), substancje słodzące: aspartam, cyklaminian sodu, sacharynian sodu]. Zawiera lukrecję – chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 476 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 20 kJ |
| Wielkość porcji | 3 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera lukrecję | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: