ASTRA ROOIBOS 20 torebek ekspresowa
Wystaw opinię o produkcie
Krzew Rooibos (łac. Aspalathus linearis) uprawiany jest na terenach Republiki Południowej Afryki. Jego unikalne właściwości- brak kofeiny oraz garbników- sprawiają, ze zyskuje coraz większe grono wielbicieli.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 664238
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Rooibos, Smakowa, Aromatyzowana |
| Smak | Miodowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | UE i spoza UE |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Rooibos, aromat |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Astra Coffee & More Sp. z o.o.Ulica i numer: Kawowa 12Kod pocztowy i miasto: 62-330 Nekla PL |
| Krótki opis marketingowy | ASTRA ROOIBOS 20 tor. ex. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 528 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 528 szt. |
| Czas parzenia | 8 - 10 min |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: