Kupiec Duet Kasza jęczmienna pęczak i kasza gryczana prażona 3x100g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 293761_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkryj nasz unikalny DUET aromatycznej i intensywnej kaszy gryczanej prażonej złagodzonej delikatnym jęczmiennym pęczakiem. To harmonijne i niepowtarzalne połączenie smaku i wartości odżywczych doskonale wzbogaci Twoje potrawy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
|---|---|
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: kasza jęczmienna pęczak (50%), kasza gryczana prażona (50%) produkt zawiera gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 32 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 339 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 170 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1434 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 717 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 9,3 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: