BA! Baton zbożowy żurawina i pomarańcza 40g Bakalland X25
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 450004_wielopak_25
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Baton zbożowy Bakalland BA! żurawina i pomarańcza 40 g jest doskonałą alternatywą dla niezdrowych przekąsek; z receptury usunęliśmy niepożądane składniki jak syrop glukozowy, czy tłuszcze utwardzone. W zamian dostarczając energii z polskich zbóż i bakalii.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Pomarańczowy, Żurawinowy |
|---|---|
| Dodatki | Z bakaliami, W czekoladzie białej |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Składniki zbożowe 39% (płatki owsiane pełnoziarniste 20%, grys kukurydziany, mąka ryżowa,, substancja wiążąca: maltitole; polewa o smaku jogurtowym 16%[olej palmowy, kakaowy, serwatka w proszku (z mleka), cukier, mleko w proszku odtłuszczone, proszek jogurtowy 2% (jogurt w proszku 80% (z mleka), mleko odtłuszczone w proszku), tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny; aromat]; żurawina suszona krojona 12%(żurawina 51%, cukier, olej słonecznikowy), maltodekstryna, miód piekarski, olej palmowy, skórka pomarańczowa suszona 0,2%, emulgator: lecytyny; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole;, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól, aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-06-22 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 828140 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FoodWell Sp. z o.o. Ulica i numer: Fabryczna 5 Kod pocztowy i miasto: 00-446 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 414 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1744 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,9 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: