Kupiec Coś na Ząb Owsianka z czekoladą 50g X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 499636_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ciepłe śniadanie i szybka przekąska oparta o płatki owsiane to dobre rozwiązanie dla osób bardzo aktywnych. Szczególnie polecana w okresie chłodnych poranków, ale także idealne jako pożywna przekąska w pracy, szkole czy w górskim schronisku.
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Dodatki | czekolada |
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Składniki: płatki owsiane 73%, mleko odtłuszczone w proszku , cukier, czekolada 5% ( cukier , miazga kakaowa , tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna z soi) naturalny aromat waniliowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 1%, aromaty naturalne. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 189 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 797 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość błonnika | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: