Kupiec Owsianka ze śliwkami 50 g Coś na ząb X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 266027_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Owsianka z serii Coś na Ząb to wspaniały zastrzyk energii i zdrowia z samego rana albo w ciągu dnia. To idealne wyjście dla osób aktywnych, zdrowo się odżywiających, lecz także zabieganych. Owsiankę wystarczy zalać gorącą wodą, odczekać 3 minuty i wartościowy, ciepły posiłek jest już gotowy. Dobrze smakuje też na zimno. Ze względu na krótki czas przygotowania owsianki firmy Kupiec nie tracą walorów odżywczych i smakowych. A do tego świetnie smakują. Owsianki są dostępne z różnymi dodatkami, warto wypróbować je wszystkie. Małe, poręczne opakowanie i nowoczesny design sprawią, że każdy chętnie z nich skorzysta w ciągu zabieganego dnia w pracy lub szkole.
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Dodatki | Kawałki owoców |
| Smak | Z kawałkami owoców |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Płatki owsiane 76%, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, śliwka suszona 1,2%, aromat naturalny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość opakowania zalać około 125ml wrzącej wody (do poziomu płatków). dobrze wymieszać. produkt jest gotowy do spożycia po 3 minutach. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 371 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 185 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 782 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość błonnika | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: