Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 637789
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
kubek wykonany z wysokiej jakości porcelany New Bone China, gładki bez dekoracji i przez to bardzo elegancki
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 350 ml |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 12 x 10,5 x 9 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: