Kubek Dublin 330ml
Wystaw opinię o produkcie
Kubek szklany Dublin od Altom Design posiada bardzo charakterystyczny kształt - rozszerza się ku górze. Forma szklanki przypomina kielich tulipana. Szerokie ucho zapewnia wygodny uchwyt szklanego kubka, który wpływa na bezpieczeństwa użytkowania i ochronę przed ewentualnym oparzeniem. Ponadto kubek został wykonany z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu długo zachowuje wysoką temperaturę. Można go myć w zmywarce bez obawy, że ulegnie w niej zarysowaniu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 640973
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek szklany Dublin od Altom Design posiada bardzo charakterystyczny kształt - rozszerza się ku górze. Forma szklanki przypomina kielich tulipana. Szerokie ucho zapewnia wygodny uchwyt szklanego kubka, który wpływa na bezpieczeństwa użytkowania i ochronę przed ewentualnym oparzeniem. Ponadto kubek został wykonany z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu długo zachowuje wysoką temperaturę. Można go myć w zmywarce bez obawy, że ulegnie w niej zarysowaniu.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 330 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 11,5 x 9,4 x 8,1 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: