Kropla Beskidu niegazowana 330 ml X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 139914_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Woda poddawana procesowi napowietrzania i filtracji.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Ogólna mineralizacja: 333,2 mg/l. charakterystyczne składniki mineralne (mg/l): kationy: wapniowy (ca2+): 45; magnezowy (mg2+): 17; sodowy (na+): 15; potasowy (k+): 1,1; aniony: wodorowęglanowy (hco3-): 219; siarczanowy (so42-): 33; chlorkowy (cl-): 3,1; fluorkowy (f-): <0,10. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Ujęcie Kropla Beskidu w Tyliczu. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca-cola hbc sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed działaniem promieni słonecznych i zamrożeniem. Nie przechowywać w pobliżu środków chemicznych. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: