Coconaut. Woda z młodego kokosa 500ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 678825_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Woda kokosowa z młodego kokosa 500ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Kokosowy |
| Działanie | Chłodzące |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | DETERGENTS_SAFETY_REGULATION, PRODUCT_LABELING_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda kokosowa z młodego kokosa (99,96%), przeciwutleniacz: kwas l-askorbinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-06-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: quest food sp. z o.o. ulica i numer: elektronowa 16 kod pocztowy i miasto: 62-070 więckowice pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 94 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: